Kuriér do Južnej Kórei

list do Južnej Kórei, balík do Južnej Kórei, paleta do Južnej Kórei

Spoločnosť Globdeli umožňuje ľahké, spoľahlivé a cenovo dostupné posielanie balíkov do celého sveta. Odoslanie balíka do Južnej Kórei cez našu spoločnosť nie je žiadny problém. Zo Slovenska, môžete odoslať zásielku do miest ako Soul, Busan / Pusan, Taegu/Daegu, Incheon, Taejon, Kwangju, Ulsan alebo do akéhokoľvek iného mesta v Južnej Kórei.

Najväčšou nepríjemnosťou pri odosielaní balíkov do Južnej Kórei sú často dlhé dodacie lehoty. Na príchod zásielky do Južnej Kórei je niekedy potrebné počkať niekoľko dní, týždňov alebo dokonca mesiace. V prípade zásielok posielaných cez našu spoločnosť Globdeli, je rýchlosť a spoľahlivosť – naša priorita. Na doručovanie Vašich zásielok používame iba špičkové prepravné spoločnosti ako sú DHL EXPRESS a UPS, pretože ponúkajú kvalitné služby na vysokej úrovni.

Po objednaní a zaplatení Vašej objednávky získate prístup k úplnému sledovaniu Vašej zásielky online, ktoré Vám umožní sledovať – kde sa Vaša zásielka práve nachádza alebo kedy sa očakáva jej doručenie do Južnej Kórei.

 

Čo prepravujeme?

Do Južnej Kórei vieme sprostredkovať prepravu pre listy, balíky a palety. Pri preprave listu, je povolené prepraviť v ňom len dokumenty v papierovej forme (napr. tlačívá, fotky, vizitky,… ). Všetky listy a dokumenty sú prepravované v bezcolnom režime. Ak sa v liste nachádza nejaký predmet, colné konanie je nutnosť. V prípade, že ste do obálky zabalili niečo, čo nemá papierovú formu (napr. bižutériu, USB, pero,..) pri zadávaní objednávky si prosím vyberte, že posielate “balík”. Zabránite tým prípadným komplikáciám a vráteniu zásielky bez nároku vrátenia peňazí. Pri preprave balíka nezabudnite, že balík musí byť vždy zabalený v krabici. Prepravovať v balíku môžete čokoľvek (napr. oblečenie, hračky,..), čo nie je zakázané na prepravu. Ťažšie predmety, sa už nemôžu prepravovať v balíku, ale musia byť na palete.

 

Ako poslať balík do Južnej Kórei?

Predtým ako pošlete svoju zásielku do Južnej Kórei sa prosím ujistite, že máte kompletnú adresu príjemcu aj spolu s telefónnym číslom. Kedže posielate zásielku mimo Európskej Únie, musí byť k zásielke priložená vyplnená sprievodná faktúra, výnimkou sú iba listy, ktoré sa odosielajú v bezcolnom režime. Ako sa k takej sprievodnej faktúre dostanem? Žiadny problém – bude Vám zaslaná na Váš e-mail, po zaplatení Vašej objednávky. Vašou jedinou úlohou bude faktúru iba vytlačiť a podať kuriérovi spolu so zásielkou. Vyclenie zásielky za príjemcu zvyčajne vykonáva prepravná spoločnosť, ktorá zásielku prepravuje.

 

Koľko stojí balík do Južnej Kórei?

Cenu prepravy zistíte veľmi jednoducho. Využijete na to jednoduchý formulár na hlavnej stránke. Cena bude stanovená na základe veľkosti a hmotnosti zásielky. Po zadaní potrebných údajov Vám systém následne zobrazí všetky možnosti dopravy spolu s cenou a predpokladaným dátumom doručenia.

 

Prečo poslať balík do Južnej Kórei cez Globdeli?

  • Prepravu pre zásielku objednáte z pohodlia domova
  • Objednanie je jednoduché a rýchle
  • Expresná a spoľahlivá letecká preprava pre zásielky
  • Zásielku vyzdvihneme na Vami zvolenej adrese
  • Doručenie balíkov až k dverám príjemcu v Južnej Kóreí
  • Sledovanie zásielky po celú dobu do Južnej Kórei online
  • Poistenie do sumy 60 EUR zadarmo
  • Sprievodné dokumenty vybavíme za Vás
  • Zákaznicky servis: sme k dispozícií v prípade akýchkoľvek otázok

 

Čo neposielať v zásielke?

V zásielkách posielaných do Južnej Kórei neprepravujeme aerosoly a s nimi spojené deodoranty, antiperspiranty, laky na vlasy, farby v spreji, alkoholické nápoje a iné drahé tekutiny v sklenených fľašiach, zvieraciu kožu (z nedomácich zvierat), zvieracie a ľudské pozostatky, akékoľvek baterky a batérie (batéria v notebooku, autobatérie,..), položky mimoriadnej hodnoty (napr. umelecké diela, starožitnosti, drahokamy, zlato a striebro, valuty, cenné papiere, certifikáty), nebezpečné tovary / rizikové látky, zbrane, munícia, kožušiny, slonovinu a výrobky zo slonoviny, živé zvieratá, peniaze a obchodovateľné cenné papiere, rýchlo sa kaziace tovary, osobný majetok, rastliny, pornografický materiál, semená, známky mimoriadnej hodnoty, tabak a tabakové výrobky, parfémy, potraviny, čaj a koreniny, krehké tovary (možný pád zásielky 1 m), batožinu bez sprievodu, výbušniny, horľaviny, rádioaktívne látky, žieraviny, alebo zapáchajúce látky a iné nebezpečné látky, drogy, lieky, psychotropné látky s výnimkou predmetov, ktoré zasielajú zákonne na to oprávnené inštitúcie na vedecké alebo zdravotnícke účely, zásielky, ktoré majú na obale alebo na viditeľnej časti obsahu nápisy alebo kresby porušujúce zákon.

Naša spoločnosť nezabezpečuje prepravu zásielok, v ktorých je tovar, ktorý zakazuje buď zákon alebo predpis ktorejkoľvek federálnej, štátnej alebo miestnej vlády v krajine pôvodu alebo určenia. Ďalej odmietame prepraviť tovar, ktorý porušuje platné vývozné, dovozné či iné zákony. Nezabezpečujeme prepravu zásielok s tovarom, ktorý ohrozuje bezpečnosť zamestnancov, zástupcov a subdodávateľov spoločnosti, dopravné prostriedky, alebo ktorý by mohol znečistiť alebo inak poškodiť tovar alebo zariadenie.

Naša spoločnosť si vyhradzuje právo odmietnuť alebo pozastaviť prepravu akejkoľvek zásielky, ktorá neuvádza úplné kontaktné informácie odosielateľa a príjemcu a neúplné informácie o tovare (ten musí byť popísaný, klasifikovaný alebo zabalený a označený spôsobom vhodným pre prepravu a sprevádzaný potrebnou dokumentáciou).