Kuriér do Portugalska

list do Portugalska, balík do Portugalska, paleta do Portugalska

Spoločnosť Globdeli umožňuje ľahké, spoľahlivé a cenovo dostupné posielanie balíkov do celého sveta. Odoslanie balíka do Portugalska cez našu spoločnosť nie je žiadny problém. Zo Slovenska, môžete odoslať zásielku do miest ako Lisabon / Lisboa, Porto, Vila Nova de Gaia, Amadora, Braga alebo do akéhokoľvek iného mesta v Portugalsku.

Radi Vám sprostredkujeme prepavu do Portugalska pre Vašu zásielku. V prípade zásielok posielaných cez našu spoločnosť Globdeli, je rýchlosť a spoľahlivosť – naša priorita. Pre Vašu zásielku vieme zabezpečiť štandardnú prepravu alebo expesnú prepravu. Môžete si vybrať tú, ktorá Vám bude najlepšie vyhovovať. Na expresné doručovanie Vašich zásielok používame iba špičkové prepravné spoločnosti ako sú DHL EXPRESS a UPS, pretože ponúkajú kvalitné expresné služby na vysokej úrovni. Pri expresnom doručení môže byť zaśielka doručená do 24 hodín. Radi Vám poskytneme aj štandardnú prepravu pre Vašu zásielku cez prepravné spoločnosti ako GLS alebo UPS, ktoré ponúkajú štandardné služby za priateľnú cenu.

Po objednaní a zaplatení Vašej objednávky získate prístup k úplnému sledovaniu Vašej zásielky online, ktoré Vám umožní sledovať – kde sa Vaša zásielka práve nachádza alebo kedy sa očakáva jej doručenie do Portugalska.

 

Čo prepravujeme?

Do Portugalska vieme sprostredkovať prepravu pre listy, balíky a palety. Pri preprave listu, je povolené prepraviť v ňom len dokumenty v papierovej forme (napr. tlačívá, fotky, vizitky,… ). V prípade, že ste do obálky zabalili niečo, čo nemá papierovú formu (napr. bižutériu, USB, pero,..) pri zadávaní objednávky si prosím vyberte, že posielate “balík”. Zabránite tým prípadným komplikáciám a vráteniu zásielky bez nároku vrátenia peňazí. Pri preprave balíka nezabudnite, že balík musí byť vždy zabalený v krabici. Prepravovať v balíku môžete čokoľvek (napr. oblečenie, hračky,..), čo nie je zakázané na prepravu. Ťažšie predmety, sa už nemôžu prepravovať v balíku, ale musia byť na palete.

 

Ako poslať balík do Portugalska?

Predtým ako pošlete svoju zásielku do Portugalska sa prosím ujistite, že máte kompletnú adresu príjemcu aj spolu s telefónnym číslom. Kedže posielate zásielku v rámci Európskej Únie, nemusí byť k zásielke priložený žiadny ďaľší sprievodný dokument – stačí len prepravný štítok. Zásielky posielané v rámci Európskej Únie nepodliehajú žiadnemu colnému konaniu, preto za Vašu zásielku nebudú účtované žiadne dodatočné poplatky.

 

Koľko stojí balík do Portugalska?

Cenu prepravy zistíte veľmi jednoducho. Využijete na to jednoduchý formulár na hlavnej stránke. Cena bude stanovená na základe veľkosti a hmotnosti zásielky. Po zadaní potrebných údajov Vám systém následne zobrazí všetky možnosti dopravy spolu s cenou a predpokladaným dátumom doručenia.

 

Prečo poslať balík do Portugalska cez Globdeli?

Prepravu pre zásielku objednáte z pohodlia domova

Objednanie je jednoduché a rýchle

Rýchla, expresná, letecká preprava pre zásielky

Spoľahlivá štandardná preprava pre zásielky

Zásielku vyzdvihneme na Vami zvolenej adrese

Doručenie balíkov až k dverám príjemcu v Portugalsku

Sledovanie zásielky po celú dobu do Portugalska online

Poistenie do sumy 60 EUR zadarmo

Zákaznicky servis: sme k dispozícií v prípade akýchkoľvek otázok.

 

Čo neposielať v zásielke?

V zásielkách posielaných do Portugalska neprepravujeme aerosoly a s nimi spojené deodoranty, antiperspiranty, laky na vlasy, farby v spreji, alkoholické nápoje a iné drahé tekutiny v sklenených fľašiach, zvieraciu kožu (z nedomácich zvierat), zvieracie a ľudské pozostatky, akékoľvek baterky a batérie (batéria v notebooku, autobatérie,..), položky mimoriadnej hodnoty (napr. umelecké diela, starožitnosti, drahokamy, zlato a striebro, valuty, cenné papiere, certifikáty), nebezpečné tovary / rizikové látky, zbrane, munícia, kožušiny, slonovinu a výrobky zo slonoviny, živé zvieratá, peniaze a obchodovateľné cenné papiere, rýchlo sa kaziace tovary, osobný majetok, rastliny, pornografický materiál, semená, známky mimoriadnej hodnoty, tabak a tabakové výrobky, parfémy, potraviny, čaj a koreniny, krehké tovary (možný pád zásielky 1 m), batožinu bez sprievodu, výbušniny, horľaviny, rádioaktívne látky, žieraviny, alebo zapáchajúce látky a iné nebezpečné látky, drogy, lieky, psychotropné látky s výnimkou predmetov, ktoré zasielajú zákonne na to oprávnené inštitúcie na vedecké alebo zdravotnícke účely, zásielky, ktoré majú na obale alebo na viditeľnej časti obsahu nápisy alebo kresby porušujúce zákon.

Naša spoločnosť nezabezpečuje prepravu zásielok, v ktorých je tovar, ktorý zakazuje buď zákon alebo predpis ktorejkoľvek federálnej, štátnej alebo miestnej vlády v krajine pôvodu alebo určenia. Ďalej odmietame prepraviť tovar, ktorý porušuje platné vývozné, dovozné či iné zákony. Nezabezpečujeme prepravu zásielok s tovarom, ktorý ohrozuje bezpečnosť zamestnancov, zástupcov a subdodávateľov spoločnosti, dopravné prostriedky, alebo ktorý by mohol znečistiť alebo inak poškodiť tovar alebo zariadenie.

Naša spoločnosť si vyhradzuje právo odmietnuť alebo pozastaviť prepravu akejkoľvek zásielky, ktorá neuvádza úplné kontaktné informácie odosielateľa a príjemcu a neúplné informácie o tovare (ten musí byť popísaný, klasifikovaný alebo zabalený a označený spôsobom vhodným pre prepravu a sprevádzaný potrebnou dokumentáciou).