Kuriér z Rakúska

list z Rakúska, balík z Rakúska, paleta z Rakúska

Potrebujete importovať zásielku z Rakúska na Slovensko? Spoločnosť Globdeli umožňuje ľahké, spoľahlivé a cenovo dostupné posielanie balíkov z celého sveta na Slovensko. Odoslanie balíka z Rakúska cez našu spoločnosť nie je žiadny problém. Môžete importovať zásielku na Slovensko z miest ako Viedeň, Graz, Linz, Salzburg, Innsbruck alebo z akéhokoľvek iného mesta v Rakúsku.

Importovať zásielku z Rakúska na Slovensko cez našu spoločnosť Globdeli, môžete expresne pomocou špičkových prepravných spoločností ako sú DHL EXPRESS alebo UPS. Vybrali sme pre Vás práve tieto prepravné spoločnosti, pretože ponúkajú kvalitné služby na vysokej úrovni. Pri expresnom doručení môže byť zásielka doručená do 24 hodín. Radi Vám poskytneme aj štandardnú prepravu pre importovanie Vašej zásielky cez prepravné spoločnosti ako GLS alebo UPS, ktoré ponúkajú štandardné služby za priateľnú cenu. Môžete si vybrať tú, ktorá Vám bude najlepšie vyhovovať. Všetky prepravné spoločnosti ponúkajú službu “od dverí k dverám”. Vďaka nim bude import zásielky na Slovensko úplne jednoduchý a bezproblémový.

Po objednaní a zaplatení Vašej objednávky získate prístup k úplnému sledovaniu Vašej zásielky online, ktoré Vám umožní sledovať – kde sa Vaša zásielka práve nachádza alebo kedy sa očakáva jej doručenie na Slovensko.

Čo prepravujeme?

Z Rakúska vieme sprostredkovať prepravu pre listy, balíky a palety. Pri preprave listu, je povolené prepraviť v ňom len dokumenty v papierovej forme (napr. tlačivá, fotky, vizitky,… ). V prípade, že ste do obálky zabalili niečo, o nemá papierovú formu (napr. bižutériu, USB, pero,..) pri zadávaní objednávky si prosím vyberte, že posielate “balík”. Zabránite tým prípadným komplikáciám a vráteniu zásielky bez nároku vrátenia peňazí. Pri preprave balíka nezabudnite, že balík musí byť vždy zabalený v krabici. Prepravovať v balíku môžete čokoľvek (napr. oblečenie, hračky,..), čo nie je zakázané na prepravu. Ťažšie predmety, sa už nemôžu prepravovať v balíku, ale musia byť na palete.

Koľko stojí balík z Rakúska?

Cenu prepravy zistíte veľmi jednoducho. Využijete na to jednoduchý formulár na hlavnej stránke. Cena bude stanovená na základe veľkosti a hmotnosti zásielky. Po zadaní potrebných údajov Vám systém následne zobrazí všetky možnosti dopravy spolu s cenou a predpokladaným dátumom doručenia.

Colné konanie importovanej zásielky z Rakúska na Slovensko

Vieme poskytnúť dovezenie dokumentov, balíkov alebo paliet na Slovensko. Keďže Rakúsko je členským štátom Európskej Únie, nemusí byť k zásielke priložená žiadna sprievodná faktúra. Všetky zásielky sú importované v bezcolnom režime.

Prečo poslať balík z Rakúska cez Globdeli?

  • Prepravu pre zásielku objednáte z pohodlia domova
  • Objednanie je jednoduché a rýchle
  • Rýchla, expresná, letecká preprava pre zásielky
  • Spoľahlivá štandardná preprava pre zásielky
  • Zásielku vyzdvihneme na Vami zvolenej adrese kdekoľvek v Rakúsku
  • Doručenie balíkov až k dverám
  • Sledovanie zásielky po celú dobu z Rakúska online
  • Poistenie do sumy 60 EUR zadarmo
  • Zákaznícky servis: sme k dispozícií v prípade akýchkoľvek otázok

Čo neposielať v zásielke?

V importovaných zásielkach z Rakúska sa nesmú posielať aerosoly a s nimi spojené deodoranty, antiperspiranty, laky na vlasy, farby v spreji, alkoholické nápoje a iné drahé tekutiny v sklenených fľašiach, zvieraciu kožu (z nedomácich zvierat), zvieracie a ľudské pozostatky, akékoľvek baterky a batérie (batéria v notebooku, autobatérie,..), položky mimoriadnej hodnoty (napr. umelecké diela, starožitnosti, drahokamy, zlato a striebro, valuty, cenné papiere, certifikáty), nebezpečné tovary / rizikové látky, zbrane, munícia, kožušiny, slonovinu a výrobky zo slonoviny, živé zvieratá, peniaze a obchodovateľné cenné papiere, rýchlo sa kaziace tovary, osobný majetok, rastliny, pornografický materiál, semená, známky mimoriadnej hodnoty, tabak a tabakové výrobky, parfémy, potraviny, aj a koreniny, krehké tovary (možný pád zásielky 1 m), batožinu bez sprievodu, výbušniny, horľaviny, rádioaktívne látky, žieraviny, alebo zapáchajúce látky a iné nebezpečné látky, drogy, lieky, psychotropné látky s výnimkou predmetov, ktoré zasielajú zákonne na to oprávnené inštitúcie na vedecké alebo zdravotnícke účely, zásielky, ktoré majú na obale alebo na viditeľnej časti obsahu nápisy alebo kresby porušujúce zákon.
Naša spoločnosť nezabezpečuje prepravu zásielok, v ktorých je tovar, ktorý zakazuje buď zákon alebo predpis ktorejkoľvek federálnej, štátnej alebo miestnej vlády v krajine pôvodu alebo určenia. Ďalej odmietame prepraviť tovar, ktorý porušuje platné vývozné, dovozné či iné zákony. Nezabezpečujeme prepravu zásielok s tovarom, ktorý ohrozuje bezpečnosť zamestnancov, zástupcov a subdodávateľov spoločnosti, dopravné prostriedky, alebo ktorý by mohol znečistiť alebo inak poškodiť tovar alebo zariadenie.
Naša spoločnosť si vyhradzuje právo odmietnuť alebo pozastaviť prepravu akejkoľvek zásielky, ktorá neuvádza úplné kontaktné informácie odosielateľa a príjemcu a neúplné informácie o tovare (ten musí byť popísaný, klasifikovaný alebo zabalený a označený spôsobom vhodným pre prepravu a sprevádzaný potrebnou dokumentáciou).